Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О личном крестьянском хозяйстве" относительно развития сельского зеленого туризма

Заключение к проекту закона Украины от 02.07.2015 № 2232а
Дата рассмотрения: 25.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
до проекту Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про особисте селянське господарство" щодо розвитку сільського зеленого туризму" (реєстр. N 2232а від 02.07 2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до Закону України "Про особисте селянське господарство" (далі - Закон), якими визначаються особливості організації та запровадження в Україні сільського зеленого туризму. Зокрема, членам особистого селянського господарства надається право "добровільно надавати за плату або безоплатно послуги у сфері сільського зеленого туризму доповнюються" з конкретизацією видів таких послуг (зміни до статті 7 Закону). Крім цього, на органи виконавчої влади та місцевого самоврядування покладається обов'язок сприяти особистим селянським господарствам в організації у сільській місцевості фахової підготовки та перепідготовки членів особистого селянського господарства у сфері сільського зеленого туризму (зміни до статті 10 Закону). Прийняття законопроекту, на думку суб'єктів законодавчої ініціативи, сприятиме зайнятості сільського населення, підвищенню рівня його доходів, а також розвитку туристичної інфраструктури та комплексному розвитку сільських населених пунктів.

Головне управління, підтримуючи ідею запровадження сільського зеленого туризму в межах комплексного розвитку інфраструктури сільської місцевості водночас вважає за доцільне зазначити наступне.

Опрос