Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об охране окружающей природной среды" (относительно отнесения радиочастотного ресурса Украины к природным ресурсам общегосударственного значения)

Заключение к проекту закона Украины от 24.02.2015 № 2220
Дата рассмотрения: 16.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" (щодо віднесення радіочастотного ресурсу України до природних ресурсів загальнодержавного значення)" (реєстр. N 2220 від 24.02. 2015 р.)

У проекті пропонується внести до статті 39 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" зміни, згідно з якими до природних ресурсів загальнодержавного значення пропонується віднести "радіочастотний ресурс України", у зв'язку з чим частина перша цієї статті доповнюється новим пунктом "и".

Головне управління, розглянувши законопроект, вважає за доцільне висловити щодо його змісту наступні міркування.

Відповідно до статті 5 Закону України "Про охорону навколишнього природного середовища" до об'єктів правової охорони, що підпадають під регулювання цього Закону, відносяться, у числі інших природних об'єктів, природні ресурси, як залучені в господарський обіг, так і невикористовувані в економіці в даний період (земля, надра, води, атмосферне повітря, ліс та інша рослинність, тваринний світ) (ч. 1 ст. 5 цього Закону). Вказані природні ресурси відповідно до статті 39 цього Закону поділяються на природні ресурси загальнодержавного значення і природні ресурси місцевого значення.

Опрос