Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно пенсионного обеспечения

Заключение к проекту закона Украины от 23.02.2015 № 2212
Дата рассмотрения: 26.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

За дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана, відповідно до частини третьої статті 93 Регламенту Верховної Ради України Комітет з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення 26 лютого цього року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо пенсійного забезпечення" (реєстр. N 2212), поданий Кабінетом Міністрів України, і зазначає наступне.

Запропоновані законопроектом зміни у пенсійному законодавстві з 1 березня 2015 року стосуються порядку призначення пенсій за віком на пільгових умовах і за вислугу років, а також виплати пенсій працюючим пенсіонерам, зокрема, передбачається:

1. Поступове підвищення пенсійного віку на 5 років для жінок, яким призначаються пенсії за віком на пільгових умовах і пенсії за вислугу років.

Збільшення страхового стажу, необхідного для призначення таких пенсій і для чоловіків і для жінок на 5 років. Крім того, для окремих категорій на 5 років збільшуються вимоги щодо необхідного стажу вислуги років.

Опрос