Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Таможенный кодекс Украины

Заключение к проекту закона Украины от 23.02.2015 № 2211
Дата рассмотрения: 27.02.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань фінансів і банківської діяльності на своєму засіданні 27.02.2015 (протокол N 11) розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України "Про внесення змін до Митного кодексу України" (щодо посадових осіб органів доходів і зборів) (реєстраційний N 2211 від 23.02.2015).

Метою цього законопроекту є створення умов для стабілізації фінансового стану бюджету Пенсійного фонду України та встановлення рівних підходів до відшкодування шкоди посадовим особам органів доходів і зборів у розмірах, визначених законодавством у сфері загальнообов'язкового державного соціального страхування. Цієї мети передбачається досягти шляхом припинення виплати пенсій працюючим пенсіонерам з числа посадових осіб органів доходів і зборів та виключення з Митного кодексу України норм щодо одноразової допомоги, яка виплачується у разі загибелі посадової особи органів доходів і зборів у зв'язку з виконанням службових обов'язків або заподіяння їй під час виконання службових обов'язків тяжких тілесних ушкоджень, що перешкоджають зайняттю професійною діяльністю.

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос