Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в раздел XXI "Заключительные и переходные положения" Таможенного кодекса Украины относительно специальных средств индивидуальной защиты

Заключение к проекту закона Украины от 23.02.2015 № 2203
Дата рассмотрения: 20.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 20 квітня 2015 року (протокол засідання N 16) розглянув проект Закону про внесення зміни у розділ XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України щодо спеціальних засобів індивідуального захисту (реєстр. N 2203 від 23.02.2015), поданий народними депутатами України Порошенком О. П. та Фріз І. В.

Метою законопроекту є здешевлення виготовлення на митній території України (у період проведення антитерористичної операції та/або запровадження воєнного стану) спеціальних засобів індивідуального захисту - бронежилетів та шоломів.

Для досягнення зазначеної мети проектом вносяться такі зміни до абзацу другого пункту 41 розділу XXI "Прикінцеві та перехідні положення" Митного кодексу України:

зазначається, що пільги, які надані у цьому пункті для матеріалів, що ввозяться для виготовлення бронежилетів, розповсюджуються також на ці матеріали у разі, коли вони ввозяться для виготовлення шоломів;

надаються звільнення від сплати ввізного мита при ввезенні на митну територію України у митному режимі імпорту листового полікарбонату (код товару згідно з УКТЗЕД 3920 61 00 00), який використовується для виготовлення бронежилетів.

Опрос