Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усовершенствования оборонных вопросов

Заключение к проекту закона Украины от 23.02.2015 № 2191
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонних питань (реєстр. N 2191 від 23 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законів України щодо удосконалення оборонних питань (реєстр. N 2191 від 23 лютого 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Ю. Мамчуром.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою удосконалення системи оборони держави, а також приведення окремих положень законодавчих актів у відповідність з нормами Конституції України.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до низки законів України, що передбачають, зокрема, розширення повноважень місцевих державних адміністрацій в галузі оборонної роботи, врегулювання порядку виїзду та повернення із-за кордону військовозобов'язаного населення в особливий період, посилення відповідальності за неналежну організацію оповіщення та прибуття військовозобов'язаних по мобілізації та невиконання військово-транспортного обов'язку та ін.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос