Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О системе гарантирования вкладов физических лиц" (относительно защиты средств вкладчиков и других кредиторов неплатежеспособных банков и восстановления доверия к банковской системе)

Заключение к проекту закона Украины от 03.03.2015 № 2188-1
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності 16 червня 2015 року було розглянуто доопрацьований проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (щодо захисту коштів вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків та відновлення довіри до банківської системи), (реєстр. N 2188-1 від 21.05.2015 р.), внесений народними депутатами України Різаненком П. О., Довбенком М. В., Рибалкою С. В., Фурсіним І. Г., Романюком В. М., Солов'єм Ю. І., Лавриком О. В. та Кубівим С. І.

Законопроект розроблено з метою підвищення захисту коштів вкладників та інших кредиторів неплатоспроможних банків і відновлення довіри до банківської системи України за рахунок:

- впровадження нових та вдосконалення діючих механізмів виведення неплатоспроможних банків з ринку;

- забезпечення можливості задоволення максимального обсягу вимог вкладників та інших кредиторів (не тільки вкладів до 200 тис. грн.);

- заощадження коштів Фонду, Національного банку України та державного бюджету за рахунок створення дієвих механізмів та сприятливих умов для розширення кола потенційних інвесторів та залучення приватного капіталу до участі у процедурах виведення неплатоспроможних банків з ринку;

Опрос