Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

Об особенностях осуществления государственных закупок товаров, работ и услуг для обеспечения нужд обороны в особый период, чрезвычайное положение и в период проведения антитеррористической операции

Заключение к проекту закона Украины от 20.02.2015 № 2185
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народним депутатом України Гвоздьовим М. О. проект Закону України про особливості здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб оборони в особливий період, надзвичайний стан та у період проведення антитерористичної операції (реєстр. N 2185 від 20.02.2015) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект відхилити.

Законопроектом пропонується окремим законом врегулювати особливості здійснення державних закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб оборони в особливий період, надзвичайний стан та у період проведення антитерористичної операції.

На думку членів Комітету, законопроект не може бути прийнятий через те, що встановлення особливостей процедур закупівлі не може суперечити основним принципам, визначеним Законом "Про здійснення державних закупівель" та не повинен дублювати його норми. Визначені законопроектом строки для укладення договору нівелюють принципи можливості захисту суб'єктами господарювання, що брали участь у процедурах закупівлі, своїх порушених прав та інтересів. Крім того, встановлення законопроектом особливостей використання коштів резервного фонду державного бюджету є насамперед предметом правового регулювання бюджетного законодавства, а не законодавства про державні закупівлі.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 11.03.2015 висловлює зауваження до поданого законопроекту.

Опрос