Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины относительно порядка временного изъятия имущества и проведения обыска

Заключение к проекту закона Украины от 19.02.2015 № 2181
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо порядку тимчасового вилучення майна та проведення обшуку) (реєстр. N 2181 від 19 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо порядку тимчасового вилучення майна та проведення обшуку, реєстр. N 2181 від 19.02.2015 р. (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Паламарчуком М. П., Продан О. П.

Метою Законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці до нього, є унормування питання дотримання завдань кримінального провадження, встановлених ст. 2 Кримінального процесуального кодексу України, а саме забезпечення захисту особи та охорону прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до частини третьої статті 168 "Порядок тимчасового вилучення майна" та статті 236 "Виконання ухвали про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи" Кримінального процесуального кодексу України, якими встановлюється обов'язок слідчого надати копію протоколу особі, у якої здійснюється тимчасове вилучення майна та/або проводиться обшук.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос