Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно мер для обеспечения развития природно-заповедного фонда Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 19.02.2015 № 2178
Дата рассмотрения: 09.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України вноситься проект Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів (щодо заходів для забезпечення розвитку природно-заповідного фонду України)" (реєстр. N 2178 від 19.02.2015 р.), поданий народними депутатами України Колєсніковим Д. В., Шпеновим Д. Ю.

Метою законопроекту, на думку суб'єктів законодавчої ініціативи, є усунення колізій у сфері відшкодування шкоди (збитків) підприємствам, установам, організаціям, що перебувають у державній власності, установами природно-заповідного фонду у процесі набуття права користування земельними ділянками.

Законопроектом пропонується внести зміни до Закону України "Про природно-заповідний фонд України" та Земельного кодексу України.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що його прийняття "сприятиме прискоренню набуття установами природно-заповідного фонду права користування земельними ділянками", при цьому заплановані до вилучення у підприємств, установ, організацій земельні ділянки надаватимуться у постійне користування установам природно-заповідного фонду і будуть використовуватися ними з метою збереження, відтворення і ефективного використання природних комплексів та об'єктів, які мають особливу природоохоронну, оздоровчу, історико-культурну, наукову, освітню та естетичну цінність, в інтересах народу України.

Опрос