Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в приложение N 1 к Закону Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" относительно частичной индексации пенсий

Заключение к проекту закона Украины от 09.07.2015 № 2175а-1
Дата рассмотрения: 14.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до додатка N 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо часткової індексації пенсій"

У законопроекті шляхом внесення змін до додатка N 1 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" пропонується збільшити на 12,0 млрд. гривень доходи Державного бюджету України за рахунок додаткових надходжень від податку на додану вартість та спрямувати їх на здійснення часткової індексації пенсій для соціально незахищених верств населення.

Слід зауважити, що у поданому Кабінетом Міністрів України на розгляд Верховної Ради України законопроекті N 2175а пропонується такі ж надходження спрямувати на бюджетне відшкодування податку на додану вартість грошовими коштами.

У Пояснювальній записці до законопроекту зазначається, що "ухвалення даного законопроекту призведе до акумулювання додаткового фінансового ресурсу в загальному фонді Державного бюджету на 2015 рік у розмірі 12 млрд. грн., який дозволить провести, зокрема, часткову індексацію пенсій, що знівелює ті негативні макроекономічні показники у вигляді підвищених темпів інфляції, які відображаються на купівельній спроможності грошових доходів пенсіонерів".

Опрос