Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Налоговый кодекс Украины относительно усовершенствования администрирования налога на добавленную стоимость

Заключение к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 2173а
Дата рассмотрения: 30.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики на своєму засіданні 30 червня 2015 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість", поданий Кабінетом Міністрів України (реєстр. N 2173а від 30.06.2015 р.).

Законопроектом пропонується внести комплексні зміни до системи електронного адміністрування податку на додану вартість та запровадити відповідні положення з 1 липня 2015 року, а також пропонується внести зміни до оподаткування податком на додану вартість у сільськогосподарському секторі, скасувавши 1 січня 2016 року застосування спеціального режиму оподаткування для сільськогосподарських товаровиробників.

Законопроектом пропонується:

1) передбачити на 1 липня 2015 року "обнуління" суми податку на додану вартість, що розраховується по формулі і на яку платник має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних з одночасним автоматичним збільшенням контролюючим органом такої суми на:

- суми середньомісячного розміру податку, задекларованих платником до сплати до бюджету та погашених за останні 12 звітних місяців / 4 квартали (т. з. "овердрафт");

Опрос