Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 28 Бюджетного кодекса Украины относительно доступа к информации о бюджетных показателях в форме открытых данных

Заключение к проекту закона Украины от 19.02.2015 № 2172
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Щодо підготовки до другого читання законопроекту про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних (реєстр. N 2172)

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 7 квітня 2015 року (протокол N 16) розглянув питання підготовки до другого читання проекту Закону України про внесення змін до статті 28 Бюджетного кодексу України щодо доступу до інформації про бюджетні показники у формі відкритих даних (реєстр. N 2172).

Верховною Радою України 5 березня 2015 року цей законопроект прийнято за основу. При цьому, Комітету з питань бюджету доручено доопрацювати зазначений законопроект з урахуванням пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи та внести його на розгляд Верховної Ради у другому читанні після прийняття в цілому законопроекту про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних (реєстр. N 2171) /згідно з Постановою Верховної Ради України від 05.03.2015 р. N 237-VIIІ/.

За попередньою інформацією Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні 01.04.2015 р. розглянув відповідне питання і ухвалив рішення рекомендувати Верховній Раді законопроект за реєстр. N 2171 прийняти у другому читанні та в цілому як закон.

Згідно із статтею 116 Регламенту Верховної Ради України до Комітету з питань бюджету надійшло 11 пропозицій народних депутатів України до законопроекту, більшість з яких спрямована на врегулювання питань, порушених під час розгляду законопроекту у першому читанні (у висновку Комітету з питань бюджету щодо законопроекту і висловлених на пленарному засіданні Верховної Ради зауваженнях).

Опрос