Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно закупки товаров, работ и услуг, необходимых для реализации государственной информационной политики

Заключение к проекту закона Украины от 25.06.2015 № 2169а
Дата рассмотрения: 07.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для реалізації державної інформаційної політики" (реєстр. N 2169а від 25.06.2015 р.)

У проекті Закону пропонується привести закони України "Про видавничу справу", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні", "Про телебачення і радіомовлення" у відповідність до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

Головне науково-експертне управління, розглянувши поданий законопроект, висловлює щодо нього такі міркування.

У законопроекті пропонується вилучити статтю 26-1 ("Державне замовлення на випуск видавничої продукції") Закону України "Про видавничу справу". З метою уникнення непорозумінь при закупівлі видавничої продукції для державних потреб логічним було б у цьому Законі передбачити, що закупівля видавничої продукції уповноваженими замовниками для державних та суспільних потреб здійснюється в порядку, передбаченому у Законі України "Про здійснення державних закупівель". Принагідно зауважимо, що за змістом Закону України "Про здійснення державних закупівель" його положення стосуються усіх випадків закупівель товарів, робіт і послуг (абзац 1 частин першої та другої статті 2 Закону). Відповідне застереження стосується і пропозицій до законів України "Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні", "Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації", "Про телебачення і радіомовлення".

Опрос