Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усиления гарантии соблюдения прав и свобод внутренне перемещенных лиц

Заключение к проекту закона Украины от 18.02.2015 № 2166
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет на своєму засіданні 8 квітня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" реєстр. N 2166 від 18.02.2015 р. (доопрацьований 13.03.2015 р.), поданий народними депутатами України Логвинським Г. В., Пацканом В. В., Шкрум А. І., Геращенко І. В. та Немирею Г. М.

Законопроект подано у порядку законодавчої ініціативи відповідно до частини першої статті 93 Конституції України, статті 89 Регламенту Верховної Ради України.

Метою законопроекту є удосконалення чинного законодавства у сфері надання допомоги внутрішньо переміщеним особам та посилення гарантій дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб і спрощення процедури обліку таких осіб. Зокрема, законопроект вирішує питання щодо надання права іноземцю або особі без громадянства, які перебувають на території України на законних підставах та мають право на постійне проживання на території України, на отримання статусу внутрішньо переміщеної особи.

Опрос