Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно усиления гарантии соблюдения прав и свобод внутренне перемещенных лиц

Заключение к проекту закона Украины от 18.02.2015 № 2166
Дата рассмотрения: 03.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (реєстр. N 2166 від 18.02.2015 р.)

У проекті Закону України "Про внесення змін до деяких законів України щодо посилення гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" пропонується внести зміни до законів України "Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання", "Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб" (далі - Закон) та посилити гарантії дотримання прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, спростити процедуру обліку таких осіб (п. 2 Пояснювальної записки).

За результатами аналізу положень поданого проекту Головне управління вважає за доцільне висловити наступні міркування та зауваження:

1. Конституція України гарантує рівність усіх людей у своїй гідності та правах, права і свободи людини є невідчужуваними та непорушними (ст. 21). Іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, користуються тими самими правами і свободами, а також несуть такі самі обов'язки, як і громадяни України, за винятками, встановленими Конституцією, законами чи міжнародними договорами України (ч. 1 ст. 3 Закону України "Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства").

Неполный текст документа!

ВНИМАНИЕ! Полный текст данного документа Вы сможете найти, зарегистрировавшись в новой Информационно-правовой и коммуникационной платформе для бизнеса LIGA:ZAKON!

Кроме того, в ней доступны:
  • все законодательство Украины
  • аналитика и отчетность
  • консультации и справочная информация
Опрос