Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины (относительно урегулирования отдельных вопросов при предоставлении временного доступа к вещам и документам)

Заключение к проекту закона Украины от 18.02.2015 № 2165
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо врегулювання окремих питань при наданні тимчасового доступу до речей і документів) (реєстр. N 2165 від 18 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України (щодо врегулювання окремих питань при наданні тимчасового доступу до речей і документів), реєстр. N 2165 від 18.02.2015 р. (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Голубовим Д. І.

Метою зазначеного Законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці до нього, є встановлення строків на розгляд клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів та строків на надання мобільними операторами відповідної інформації щодо коду IMEI мобільного телефону, планшету чи іншого подібного пристрою, що сприятиме збільшенню ефективності проведення досудового слідства.

Для досягнення мети авторами пропонується внесення змін до статей 163, 164, 165 Кримінального процесуального кодексу України, встановивши строки на розгляд клопотання про тимчасовий доступ до речей та документів, та строки на виконання ухвали суду про тимчасовий доступ до речей та документів.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос