Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 4 Закона Украины "Об особенностях осуществления закупок в отдельных сферах хозяйственной деятельности" (относительно процедур закупок учреждениями (распорядителями бюджетных средств) образования, науки, культуры, здравоохранения )

Заключение к проекту закона Украины от 17.02.2015 № 2158
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув поданий народними депутатами України Курячим М. П., Фроловим М. О., Лабазюком С. П., Гаврилюком М. В. проект Закону України про внесення змін до статті 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" (щодо процедур закупівель установами (розпорядниками бюджетних коштів) освіти, науки, культури, охорони здоров'я) (реєстр. N 2158 від 17.02.2015) і прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України зазначений законопроект відхилити.

У законопроекті шляхом внесення змін до ст. 4 Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" пропонується не поширювати дію Закону України "Про здійснення державних закупівель" на випадки, якщо предметом закупівлі є послуги з постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, опалення, які надаються установам (розпорядникам бюджетних коштів) освіти, науки, культури, охорони здоров'я.

На думку членів Комітету, законопроект не може бути прийнятий через те, що установи освіти, науки, культури, охорони здоров'я не є замовниками відповідно до Закону України "Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності" та не провадять діяльність у визначених ним сферах. Питання закупівлі послуг з постачання холодної та гарячої води, водовідведення, газо- та електропостачання, опалення зазначеними установами також не є предметом регулювання зазначеного Закону.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 19.05.2015 висловлює зауваження до поданого законопроекту.

Опрос