Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе депутатов местных советов" (относительно особенностей отзыва депутата местного совета по решению местной организации партии)

Заключение к проекту закона Украины от 23.06.2015 № 2154а
Дата рассмотрения: 15.09.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування за дорученням Голови Верховної Ради України В. Гройсмана на своєму засіданні 15 вересня 2015 року (протокол N 22) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" щодо особливостей відкликання депутата місцевої ради за рішенням місцевої організації партії" (реєстр. N 2154а), поданий народним депутатом України Капліним С. М.

Зазначений законопроект, за визначенням суб'єкта права законодавчої ініціативи, розроблений з метою спрощення процедури відкликання депутата місцевої ради за рішенням місцевої організації партії.

Проаналізувавши положення даного законопроекту, народні депутати України - члени Комітету зазначили, що відповідно до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" відкликання депутата місцевої ради є невід'ємною складовою його статусу і визначається як дострокове припинення повноважень депутата.

Члени Комітету зауважили, що на сьогодні порядок відкликання депутатів місцевих рад врегульовано пунктом 4 розділу XV "Прикінцеві та перехідні положення" Закону України від 14 липня 2015 року N 595-VIII "Про місцеві вибори", яким і внесено зміни до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

Опрос