Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 9-2 Закона Украины "Об оперативно-розыскной деятельности" (относительно оснований закрытия оперативно-розыскных дел)

Заключение к проекту закона Украины от 17.02.2015 № 2153
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до статті 9-2 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо підстав для закриття оперативно-розшукових справ) (реєстр. N 2153 від 17 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 08 квітня 2015 року (протокол N 15) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до статті 9-2 Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" (щодо підстав для закриття оперативно-розшукових справ) (реєстр. N 2153 від 17 лютого 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Гарбузом Ю. Г.

Згідно із пояснювальною запискою завданням Законопроекту є узгодження норм Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність" та Кримінального процесуального кодексу України, вдосконалення правового забезпечення оперативно-розшукової діяльності, створення сприятливих умов для реалізації своїх повноважень підрозділами, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність.

Прийняття вказаного Законопроекту, за твердженням автора, дозволить підвищити ефективність оперативно-розшукової діяльності, забезпечити якісне досудове розслідування кримінальних проваджень та дотримання прав і свобод людини.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України Комітет виходить з наступного.

Опрос