Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О побочных продуктах животного происхождения, не предназначенных для потребления человеком" (относительно согласования его положений в сфере обращения с продуктами животного происхождения, относящимися к категории II, с требованиями законодательства ЕС)

Заключение к проекту закона Украины от 23.06.2015 № 2150а
Дата рассмотрения: 14.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань аграрної політики та земельних відносин на засіданні 14 липня 2015 року розглянув законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про побічні продукти тваринного походження, що не призначені для споживання людиною" (щодо узгодження його положень у сфері поводження з продуктами тваринного походження, що належать до категорії II, з вимогами законодавства ЄС)" реєстр. N 2150а, внесений народними депутатами України Лабазюком С. П., Бакуменком О. Б., Івченком В. Є., Кулінічем О. І., і зазначає наступне.

Верховною Радою України 7 квітня 2015 року було прийнято Закон України "Про побічні продукти тваринного походження, не призначені для споживання людиною". Основною метою прийняття Закону було забезпечення гармонізації вітчизняного законодавства в сфері поводження з відходами тваринного походження до вимог міжнародного законодавства.

Разом з тим, окремі положення прийнятого Закону не відповідають нормам європейських актів у сфері поводження з побічними продуктами тваринного походження, зокрема, у частині визначення побічних продуктів, що належать до категорії II, способів поводження з такими продуктами, а також органічних добрив та покращувачів ґрунту.

Опрос