Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе депутатов местных советов" относительно осуществления преподавательской, научной и творческой деятельности

Заключение к проекту закона Украины от 23.06.2015 № 2146а
Дата рассмотрения: 13.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (щодо здійснення викладацької, наукової та творчої діяльності)" (реєстр. N 2146а від 23.06.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести до ч. 2 ст. 6 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" (далі - Закон) зміни, які дають можливість здійснення посадовими особами органів місцевого самоврядування наукової та викладацької роботи у робочий час.

Необхідність його прийняття пояснюється правовою колізією між нормами, закріпленими у ч. 2 ст. 6 Закону щодо можливості виконання посадовими особами органів місцевого самоврядування наукової та викладацької роботи лише у позаробочий час, та положенням ч. 3 ст. 55 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", ст. 25 Закону України "Про запобігання корупції" та Рішенням Конституційного Суду України N 21-рп/2010 від 06 жовтня 2010 року. Метою законопроекту є приведення вимог Закону у відповідність до рішення Конституційного Суду України та законодавства, яке регулює зазначене питання (п. 2 Пояснювальної записки).

Проаналізувавши законопроект, Головне управління відзначає таке.

Опрос