Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно масштабного стимулирования отечественного производства, привлечения прямых иностранных инвестиций и развития малого и среднего предпринимательства)

Заключение к проекту закона Украины от 22.06.2015 № 2143а
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 01 липня 2015 року розглянув проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо масштабного стимулювання вітчизняного виробництва, залучення прямих іноземних інвестицій та розвитку малого та середнього підприємництва" (реєстр. N 2143а), поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В. та іншими.

Метою прийняття законопроекту, як зазначено в Пояснювальній записці, є ліквідація конкурентних недоліків для представників малого та середнього бізнесу та вітчизняних виробників в порівнянні з іноземними компаніями та великими підприємствами.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у висновку від 26.06.2015 року висловлює зауваження до зазначеного законопроекту (додається).

Опрос