Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования механизмов борьбы с терроризмом

Заключение к проекту закона Украины от 13.02.2015 № 2139
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів боротьби з тероризмом (реєстр. N 2139 від 13 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення механізмів боротьби з тероризмом (реєстр. N 2139 від 13 лютого 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Сироїд О. І. та іншими.

Згідно із пояснювальною запискою Законопроект розроблений з метою запровадження механізму, який дозволить органу, уповноваженому здійснювати повноваження щодо боротьби з тероризмом, звертатись до Верховного Суду України з метою отримання рішення, яким буде визнано організацію терористичною, а також запровадження механізмів, які дозволять оскаржити рішення суду про визнання організації терористичною.

Законопроектом пропонується внести зміни законів України "Про Службу безпеки України", "Про Раду національної безпеки і оборони України", "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення", "Про боротьбу з тероризмом".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос