Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственном регулировании производства и оборота спирта этилового, коньячного и плодового, алкогольных напитков и табачных изделий" (относительно реализации лекарственных средств, содержащих спиртовые или водно-спиртовые настои)

Заключение к проекту закона Украины от 13.02.2015 № 2135
Дата рассмотрения: 26.03.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо реалізації лікарських засобів що містять спиртові або водно-спиртові настої)" (реєстр. N 2135 від 13.02.2015 р.)

У законопроекті шляхом внесення змін до ч. 2 ст. 14 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" пропонується встановити, що спирт етиловий, який використовується як лікарський засіб, та спиртові або водно-спиртові настої реалізуються вроздріб тільки через аптеки у флаконах медичного призначення (за чинною нормою - у флаконах з медичного скла) об'ємом не більше ніж 100 куб. сантиметрів, крім таких лікарських засобів, як бальзами.

Необхідність прийняття законопроекту обумовлена потребою сприяння добросовісній конкуренції, що дасть можливість виробникам лікарських засобів збільшити їх об'єми та за рахунок конкуренції на ринку пакувальних матеріалів покращити зручність та якість кінцевого продукту.

Головне управління вважає внесену законодавчу пропозицію, спрямовану на розширення типів матеріалів первинних упаковок (які дозволенні у використанні в медицині) задля можливості реалізації лікарських засобів, що містять спиртові або водно-спиртові настої, як таку, що заслуговує на підтримку.

Опрос