Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно отмены платы за присоединение к сетям субъектов естественных монополий

Заключение к проекту закона Украины от 19.06.2015 № 2130а
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки на своєму засіданні 15 липня 2015 р. (Протокол N 17) розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо скасування плати за приєднання до мереж суб'єктів природних монополій, реєстр. N 2130а від 19.06.2015 р., внесений народними депутатами України Ляшком О. В., Купрієнком О. В. та інш.

Законопроектом передбачено, зокрема, внести зміни до Закону України "Про електроенергетику", згідно яких стандартне приєднання поширюється на приєднання електроустановок, призначених для виробництва електричної енергії потужністю більше 30 кВт; з розрахунку плати за стандартне приєднання до діючих мереж електропередавальної організації виключається критерій "вартість послуги з приєднання 1 кВт потужності" та встановлюється, що вартість послуг із стандартного приєднання складається з вартості робіт та використаних матеріалів, вартість послуг з приєднання електроустановок замовників, що не є стандартним приєднанням, визначається проектно-кошторисною документацією відповідно до замовленої (заявленої) на приєднання потужності з урахуванням витрат на розвиток мереж для створення резерву потужності у місці забезпечення потужності.

Законопроектом також передбачено внести зміни щодо виключення із Закону України "Про засади функціонування ринку природного газу" статті 7-2 "Плата за приєднання об'єктів газоспоживання (газопостачання) до Єдиної газотранспортної системи України".

Опрос