Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О прокуратуре" (относительно усовершенствования взаимоотношений с институтами гражданского общества)

Заключение к проекту закона Украины от 18.06.2015 № 2120а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону України про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо удосконалення взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства) (реєстр. N 2120а від 18 червня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про прокуратуру" (щодо удосконалення взаємовідносин з інститутами громадянського суспільства) (реєстр. N 2120а від 18 червня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Осуховським О. І. та іншими.

Згідно із пояснювальною запискою Законопроект розроблено з метою врегулювання питань послідовного якісного формування органів прокуратури в умовах обмежених видатків Державного бюджету України за участю представників громадянського суспільства. Для досягнення зазначеної мети пропонується внести відповідні зміни до Закону України "Про прокуратуру" в частині визнання Консультативної ради при Генеральній прокуратурі України постійно діючим колегіальним консультативним органом, що приймає безпосередню участь у реформуванні органів прокуратури та здійснює громадський контроль за їх діяльністю.

Прийняття вказаного Законопроекту, за твердженням авторів, забезпечить якісне прозоре ґрунтовне реформування органів прокуратури, передбачене Законом України "Про прокуратуру" від 14 жовтня 2014 року під контролем і за участю громадянського суспільства країни.

Опрос