Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом статусе и почтении памяти борцов за независимость Украины в XX столетии"

Заключение к проекту закона Украины от 30.06.2015 № 2117а-1
Дата рассмотрения: 10.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті" (реєстр. N 2117а-1 від 30.06.2015 р.)

У законопроекті пропонується шляхом внесення змін до статті 1 Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті" уточнити назву однієї з організацій у боротьбі за незалежність України у XX столітті - Українська Громадська Група сприяння виконанню Гельсінкських угод (Українська Гельсінкська Група, УГГ); Українська Гельсінкська Спілка (УГС), замінити в частині 1 статті 6 слово "законодавства" на слово "закону" та доповнити статтю 6 новою частиною, в якій передбачається, що "відповідальність за дії, що зазначені у ч. 1 та 2 цієї статті, настає відповідно до Цивільного кодексу України".

Метою законопроекту, як це зазначається у Пояснювальній записці до нього, є: 1) уточнення правильної назви організації, що зазначена у п. 16 ч. 1 ст. 1 Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті"; 2) уточнення характеру юридичної відповідальності за порушення законодавства про статус борців за незалежність України у XX столітті.

Головне управління, за результатами аналізу законопроекту вважає за необхідне висловити такі зауваження та пропозиції до нього.

Опрос