Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О правовом статусе и почтении памяти борцов за независимость Украины в XX столетии"

Заключение к проекту закона Украины от 18.06.2015 № 2117а
Дата рассмотрения: 08.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті" (реєстр. N 2117а від 18.06.2015 р.)

У законопроекті пропонується внести зміни до статті 6 Закону України "Про правовий статус та вшанування пам'яті борців за незалежність України у XX столітті", замінивши в частині 1 цієї статті слово "законодавства" на слово "закону" та виключивши в частині 2 - слова "і є протиправним". Таким чином, за змістом запропонованих змін "громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які публічно виявляють зневажливе ставлення до осіб, зазначених у статті 1 цього Закону, перешкоджають реалізації прав борців за незалежність України у XX столітті, несуть відповідальність відповідно до закону" (ч. 1), а "публічне заперечення факту правомірності боротьби за незалежність України у XX столітті визнається наругою над пам'яттю борців за незалежність України у XX столітті, приниженням гідності Українського народу" (ч. 2).

Опрос