Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О Государственном бюджете Украины на 2015 год" относительно сохранения статуса государственных специализированных медико-санитарных частей

Заключение к проекту закона Украины от 11.02.2015 № 2108
Дата рассмотрения: 22.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Про розгляд законопроекту

Комітет Верховної Ради України з питань бюджету на своєму засіданні 22 квітня 2015 року (протокол N 17) розглянув проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік" щодо збереження статусу державних спеціалізованих медико-санітарних частин" (реєстр. N 2108 від 11.02.2015 р.), внесений народними депутатами України Шиньковичем А. В., Бандуровим В. В., Андрієвським Д. Й., Дубініним О. І., Яніцьким В. П., Лівиком О. П., Кіршем О. В.

Законопроектом пропонується з Переліку закладів, установ, організацій та заходів освіти, культури, охорони здоров'я та фізичної культури і спорту, які передаються на фінансування/надання фінансової підтримки з місцевих бюджетів, затвердженого у додатку N 10 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", виключити 11 спеціалізованих медико-санітарних частин:

- спеціалізована медико-санітарна частина N 8 МОЗ, м. Дніпродзержинськ, Дніпропетровська обл.;

Опрос