Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Кодекс Украины об административных правонарушениях относительно установления ответственности за самовольное размещение временных сооружений

Заключение к проекту закона Украины от 11.02.2015 № 2106
Дата рассмотрения: 13.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд (реєстр. N 2106 від 11.02.2015 р.)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо встановлення відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд (реєстр. N 2106 від 11.02.2015 р.) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Фірсовим Є. П., Алєксєєвим С. О., Новак Н. В.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою встановлення адміністративної відповідальності за самовільне розміщення тимчасових споруд.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, передбачивши, що за самовільне, тобто таке, що порушує встановлений законодавством порядок розміщення на території населених пунктів, а також за їх межами, тимчасових споруд накладатиметься штраф у розмірах від 300 до 900 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (в залежності від систематичності вчинення такого правопорушення) з конфіскацією тимчасових споруд. Також пропонується встановити, що адміністративні комісії при виконавчих органах міських рад розглядатимуть справи за вчинення такого порушення, а посадові особи, уповноважені на те виконавчими комітетами сільських, селищних, міських рад, складатимуть протоколи про адміністративне правопорушення, передбаченого новою статтею 1522 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Опрос