Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "Об охране детства" и Закон Украины "О статусе ветеранов войны, гарантиях их социальной защиты" относительно государственной поддержки участников антитеррористической операции и их детей в целях получения образования

Заключение к проекту закона Украины от 11.02.2015 № 2105
Дата рассмотрения: 08.04.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму на засіданні 8 квітня 2015 року розглянув проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про охорону дитинства" та Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" щодо державної підтримки учасників антитерористичної операції та їх дітей з метою здобуття освіти" (реєстр. N 2105), поданий народними депутатами України Гриневич Л. М., Фаєрмарком С. О., Кириленком І. Г. та Кадикалом М. О.

У законопроекті пропонується внести зміни до законів України "Про охорону дитинства" та "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", відповідно до яких передбачається запровадження державної цільової підтримки для здобуття професійно-технічної та вищої освіти у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, для військовослужбовців (резервістів, військовозобов'язаних) та працівників Збройних Сил України, інших військових формувань, правоохоронних органів, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення, перебуваючи безпосередньо в районах антитерористичної операції, а також дітей зазначених осіб.

Законопроект не суперечить Конституції України.

Опрос