Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно обеспечения прозрачности деятельности Антимонопольного комитета Украины

Заключение к проекту закона Украины от 11.02.2015 № 2102
Дата рассмотрения: 19.03.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань економічної політики розглянув на своєму засіданні 19 березня 2015 року (протокол засідання N 8) проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України (реєстр. N 2102 від 11.02.2015 р.), внесений народними депутатами України Пташник В. Ю. та іншими.

Проектом пропонується запровадити процедуру громадського контролю за діяльністю Антимонопольного комітету України, зокрема, шляхом обов'язкового опублікування рішень за результатами розгляду заяв та справ, віднесених до його компетенції, з урахуванням обгрунтованих інтересів суб'єктів господарювання щодо захисту їх комерційної таємниці.

Головне наукове-експертне управління апарату Верховної Ради України (висновок N 16/3-245/2102 від 18.02.2015 р.) вважає, що за результатами розгляду у першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з наступним урахуванням висловлених зауважень та пропозицій.

Комітет з питань економічної політики прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України (реєстр. N 2102) прийняти в першому читанні за основу.

Опрос