Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О статусе и социальной защите граждан, пострадавших в результате Чернобыльской катастрофы" относительно социальной защиты пострадавших лиц

Заключение к проекту закона Украины от 10.02.2015 № 2093
Дата рассмотрения: 15.02.2016 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На розгляд Верховної Ради України у другому читанні вноситься проект Закону "Про внесення змін до Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (щодо соціального захисту постраждалих осіб)" (реєстр. N 2093 від 24.04.2015 р.) (доопрацьований), поданий народними депутатами України Марченком О. О., Арешонковим В. Ю., Королевською Н. Ю., Москаленком Я. М., Томенком М. В., та прийнятий Верховною Радою України за основу 4 лютого 2016 року за наслідками розгляду у першому читанні, із скороченням строку подання зауважень і пропозицій наполовину.

У законопроекті пропонується частково відновити дію пунктів та статей Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", зміни до яких внесені Законом України від 28.12.2014 N 76-VIII "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України".

Опрос