Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении дополнений в некоторые законодательные акты Украины (относительно государственного регулирования закупочной цены на молоко)

Заключение к проекту закона Украины от 24.02.2015 № 2089-1
Дата рассмотрения: 12.05.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення доповнень до деяких законодавчих актів України" (щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко)" (реєстр. N 2089-1 від 24.02.2015 р.)

У законопроекті пропонується доповнити Закон України "Про молоко та молочні продукти" новою статтею 16-1 "Державне регулювання закупівельної ціни на молоко", в якій визначається, що "держава встановлює мінімальну закупівельну ціну на молоко в наступних розмірах: для молока ґатунку екстра - 5 грн. 00 коп. за 1 літр молока незбираного; для молока вищого ґатунку - 4 грн. 50 коп. за 1 літр молока незбираного; для молока першого ґатунку - 4 грн. 25 коп. за 1 літр молока незбираного; для молока другого ґатунку - 4 грн. 00 коп. за 1 літр молока незбираного". При цьому закупівельна ціна на зазначене молоко встановлюється для всіх виробників молока та молочної сировини - юридичних осіб незалежно від форми власності, фізичної особи - суб'єкта підприємницької діяльності, особистих селянських господарств, фізичних осіб, які утримують корів, овець, кіз, буйволиць, кобил та виробляють молоко і молочну сировину. Під незбираним молоком пропонується розуміти молоко не піддане будь-якій обробці, переробці чи пакуванню для потреб подальшого продажу.

Законопроектом передбачається також внесення змін до пп. 3.3.1 п. 3.3 ст. 3 Закону України "Про державну підтримку сільського господарства України", відповідно до яких пропонується включити молоко незбиране до переліку об'єктів державного цінового регулювання.

Опрос