Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины в сфере государственных закупок относительно приведения их в соответствие с международными стандартами и принятия мер по преодолению коррупции

Заключение к проекту закона Украины от 16.06.2015 № 2087а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань економічної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув внесений Кабінетом Міністрів України проект Закону України про внесення змін до деяких законів України у сфері державних закупівель щодо приведення їх у відповідність з міжнародними стандартами та вжиття заходів з подолання корупції (реєстр. N 2087а від 16.06.2015 р.) та прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти його за основу.

Метою законопроекту, як зазначається у пояснювальній записці, є значне зниження корупційних ризиків, установлення запобіжних заходів щодо зловживання процедурою оскарження під час проведення процедур державних закупівель, збільшення рівня конкуренції шляхом спрощення участі в процедурах закупівлі для бізнесу, приведення системи державних закупівель до міжнародних стандартів тощо.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України (висновок від 18.06.2015 N 16/3-981/2087а) вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням викладених зауважень та пропозицій.

Співдоповідачем від Комітету з цього питання на пленарному засіданні Верховної Ради України визначено Заступника Голови Комітету Солов'я Юрія Ігоровича.

Опрос