Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О лицензировании видов хозяйственной деятельности" относительно обеспечения непрерывности лицензирования и защиты экономических интересов государства

Заключение к проекту закона Украины от 16.06.2015 № 2086а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової політики та підприємництва 17 червня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до Закону України "Про ліцензування видів господарської діяльності" щодо забезпечення безперервності ліцензування та захисту економічних інтересів держави (реєстр. N 2086а), поданий народними депутатами України Галасюком В. В., Розенблатом Б. С., Алексєєвим І. С., Кужель О. В., Кривошеєю Г. Г., Дубініним О. І., Солов'єм Ю. І., Пташник В. Ю.

Метою прийняття законопроекту є відтермінування строку набрання чинності окремих "процедурних" статей Закону України від 02.03.2015 N 222-VIII "Про ліцензування видів господарської діяльності" до 1 жовтня 2015 року та 1 липня 2016 року для забезпечення створення ефективної системи функціонування ліцензування, уникнення правових колізій та правого колапсу.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 17 червня 2015 року вважає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект доцільно повернути на доопрацювання з подальшим урахуванням висловлених зауважень та пропозицій (додається).

Опрос