Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О рекламе" (относительно требований к рекламе потребительского кредитования)

Заключение к проекту закона Украины от 15.06.2015 № 2077а
Дата рассмотрения: 07.10.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Відповідно до доручення Голови Верховної Ради України В. Б. Гройсмана від 16 червня 2015 року Комітет з питань свободи слова та інформаційної політики на своєму засіданні 7 жовтня 2015 року (протокол N 29) розглянув законопроект "Про внесення змін до Закону України "Про рекламу" щодо вимог до реклами споживчого кредитування" (реєстр. N 2077а від 15.06.2015 р.), внесений народним депутатом України О. Фельдманом.

Метою законопроекту автор визначив захист прав споживачів - фізичних осіб при укладенні договорів про надання споживчого кредиту.

Для цього законопроектом пропонується доповнити Закон України "Про рекламу" статтею 242 щодо регулювання реклами надання споживчих кредитів.

Члени Комітету підтримали позицію ініціатора законопроекту, водночас, вважаючи, що запропонована редакція проекту потребує корегування, в частині щодо переліку інформації, яку повинна містити реклама надання споживчих кредитів. На думку Комітету, законопроект, за умови його доопрацювання у другому читанні, сприятиме ширшому розумінню, обізнаності та довірі населення до банківської системи України.

Опрос