Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О жилищно-коммунальных услугах" относительно надлежащей социально-экономической защиты участников антитеррористической операции и членов их семей (о справедливом назначении и предоставлении субсидий)

Заключение к проекту закона Украины от 15.06.2015 № 2074а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні 17 червня 2015 року розглянуто законопроект про внесення змін до Закону України "Про житлово-комунальні послуги" щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей (про справедливе призначення та надання субсидій) (реєстр. N 2074а від 16.06.2015 р., поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В., Кононенком І. Г., Березюком О. Р., Тетеруком А. А., Соболєвим С. В., Рибалкою С. В., Кубівим С. І., Корчинською О. А.).

Метою прийняття законопроекту є підвищення соціального захисту прав учасників антитерористичної операції та членів їх сімей шляхом призначення таким громадянам субсидій на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива на період проведення антитерористичної операції.

Головне науково-експертне управління вважає, що проект може бути прийнятий за основу.

За результатами обговорення Комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді України законопроект N 2074а прийняти за основу, доопрацювати його з урахуванням зауважень та пропозицій суб'єктів права законодавчої ініціативи і внести його на розгляд у другому читанні.

Опрос