Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Украины (относительно пенсионного обеспечения лиц, уволенных в порядке, определенном Законом Украины "Об очищении власти")

Заключение к проекту закона Украины от 06.02.2015 № 2063
Дата рассмотрения: 03.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених у порядку визначеному Законом України "Про очищення влади") (реєстр. N 2063 від 06 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 03 червня 2015 року (протокол N 22) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо пенсійного забезпечення осіб, звільнених у порядку визначеному Законом України "Про очищення влади") (реєстр. N 2063 від 06 лютого 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народними депутатами України Пташник В. Ю. та іншими.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою позбавлення спеціального пенсійного забезпечення осіб, які вчиняли протиправні дії у період з 21 листопада 2013 року по 22 лютого 2014 року щодо громадян України і про призначення цим особам пенсії у загальному порядку відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Для досягнення мети авторами пропонується передбачити, що військові, судді, прокурори та державні службовці, які підпадають під дію частини другої статті 3 Закону України "Про очищення влади" і були з цих підстав звільнені, позбавляються права на призначення спеціальних пенсій, а їх пенсійне забезпечення здійснюється на загальних підставах відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування".

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос