Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины (относительно обеспечения надлежащей организации подготовки и проведения выборов народных депутатов Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 09.06.2015 № 2052а
Дата рассмотрения: 18.06.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення змін до деяких законів України (щодо забезпечення належної організації та проведення виборів народних депутатів України)" (реєстр. N 2052а від 09.06.2015 р.)

У Головному науково-експертному управлінні розглянуто поданий законопроект, яким передбачено внесення окремих змін до Закону України "Про вибори народних депутатів України" (далі - Закон) та до Закону України "Про здійснення державних закупівель".

За результатами аналізу законопроекту Головне управління вважає за необхідне зазначити наступне:

1. Положеннями законопроекту передбачено скорочення строків подання документів для реєстрації кандидатів (оновлена редакція частини 9 статті 107). Крім того пропонується надати право присутності на засіданнях окружної чи дільничної виборчої комісії, у тому числі при підрахунку голосів та встановленні підсумків голосування на виборчій дільниці в день голосування у приміщенні, де проводиться голосування, працівникам Секретаріату Центральної виборчої комісії та Служби розпорядника Державного реєстру виборців (зміни до статті 34 Закону). Відповідно до нової частини 24 статті 107 встановлено, що під час підготовки проведення повторних, проміжних та позачергових виборів депутатів навчання членів окружних та дільничних виборчих комісій не проводиться. Запропоновані зміни, на наш погляд, є цілком слушними і можуть бути підтримані.

Опрос