Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Закон Украины "О государственной регистрации вещных прав на недвижимое имущество и их отягощений" относительно совершенствования механизма регистрации других вещных прав на недвижимое имущество

Заключение к проекту закона Украины от 09.06.2015 № 2051а
Дата рассмотрения: 02.09.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо вдосконалення механізму реєстрації інших речових прав на нерухоме майно (реєстр. N 2051а від 09 червня 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 02 вересня 2015 року (протокол N 31) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" щодо вдосконалення механізму реєстрації інших речових прав на нерухоме майно (реєстр. N 2051а від 09 червня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Євлаховим А. С.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту він розроблений з метою удосконалення механізму реєстрації речових прав похідних від права власності.

Для досягнення мети автором пропонується внести зміни до частини сьомої статті 3 і абзацу другого частини першої статті 16 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", згідно з якими державна реєстрація інших речових прав на нерухоме майно (далі - інші речові права) проводиться незалежно від місця розташування об'єкта нерухомого майна. Передбачені проектом Закону зміни спрямовані на спрощення реєстрації інших речових прав та покращення умов ведення бізнесу, підвищення конкуренції в сфері надання реєстраційних послуг, удосконалення механізму адміністрування єдиного податку 4 групи та усунення корупціогенного фактору, що наявний у чинному законодавстві.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос