Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины (относительно недопущения требования предварительного согласования сообщений и материалов, распространяемых печатными СМИ)

Заключение к проекту закона Украины от 05.02.2015 № 2047
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти розглянув проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо недопущення вимоги попереднього погодження повідомлень і матеріалів, які поширюються друкованими ЗМІ), реєстр. N 2047 (доопрацьований) від 07.04.2015 року, поданий народними депутатами України Лещенком С. А., Ар'євим В. І., Луценком Ю. В. та іншими, і рекомендує Верховній Раді України прийняти законопроект за основу. При підготовці законопроекту до другого читання врахувати зауваження та пропозиції науково-експертного управління. Зокрема: частину 3 статті 13 Закону України "Про авторське право і суміжні права" залишити в чинній редакції, доповнивши її новим абзацом такого змісту: "Інтерв'ю, яке містить публічну інформацію відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", не є об'єктом авторського права. Його опублікування не вимагає згоди особи, яка дала інтерв'ю".

Законопроект спрямований на забезпечення свободи вираження поглядів та журналістської діяльності. Завданням законопроекту є удосконалення законодавчої бази та усунення положення, яке становить необгрунтоване обмеження свободи вираження поглядів.

Прийняття законопроекту не потребує додаткових витрат з державного бюджету і не впливатиме на його видаткову частину.

Опрос