Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно усовершенствования системы гарантирования вкладов физических лиц и выведения неплатежеспособных банков с рынка

Заключение к проекту закона Украины от 08.06.2015 № 2045а
Дата рассмотрения: 16.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

На засіданні Комітету Верховної Ради України з питань фінансової політики і банківської діяльності 16 червня 2015 року було розглянуто проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення системи гарантування вкладів фізичних осіб та виведення неплатоспроможних банків з ринку) (реєстр. N 2045а від 08.06.2015 р.), внесений Кабінетом Міністрів України.

Законопроект спрямований на удосконалення процедури виведення з ринку неплатоспроможних банків та на посилення захисту прав вкладників. Реалізація проекту Закону надасть змогу підвищити суми надходжень до Фонду від реалізації активів неплатоспроможних банків, прискорить початок виплати вкладникам, що зменшить соціальну напругу та підвищить довіру вкладників до банківської системи.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку N 16/3-916/2045а від 12.06.2015 висловлює зауваження до законопроекту та наголошує на отриманні висновку від Національного банку України.

Національний банк України у своєму висновку повідомляє про підтримку законопроекту.

Опрос