Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменения в статью 39 Закона Украины "Об осуществлении государственных закупок" (относительно материально-технического обеспечения Управления государственной охраны Украины)

Заключение к проекту закона Украины от 08.06.2015 № 2038а
Дата рассмотрения: 01.10.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
на проект Закону України "Про внесення зміни до статті 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель"

У законопроекті шляхом внесення змін до п. 3 ч. 2 ст. 39 Закону України "Про здійснення державних закупівель" пропонується Управлінню державної охорони України надати право застосовувати переговорну процедуру закупівлі.

Головне управління, не заперечуючи в цілому проти спрощення процедури здійснення державних закупівель для забезпечення "ефективності функціонування Управління державної охорони України", про що йдеться у Пояснювальній записці до законопроекту, у той же час звертає увагу на те, що оскільки за змістом відповідних положень Конституції України (ст. 116) та Закону України "Про Кабінет Міністрів України" (ст. 20) проведення державної політики у всіх сферах суспільного життя (в тому числі і в сфері державних закупівель) забезпечує Кабінет Міністрів України, то було б логічним для прийняття виваженого рішення щодо внесеного законопроекту отримати відповідний експертний висновок Уряду.

Опрос