Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в Уголовный процессуальный кодекс Украины (относительно мер обеспечения уголовного производства по временному доступу к вещам и документам и аресту имущества)

Заключение к проекту закона Украины от 05.02.2015 № 2034
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення провадження по тимчасовому доступу до речей і документів та арешту майна" (реєстр. N 2034 від 05 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 01 липня 2015 року (протокол N 25) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до Кримінального процесуального кодексу України щодо забезпечення провадження по тимчасовому доступу до речей і документів та арешту майна (реєстр. N 2034 від 05 лютого 2015 року), поданий народним депутатом України Гарбузом Ю. Г.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту його метою є підвищення процесуальної ролі слідчого та забезпечення його самостійності у прийнятті процесуальних рішень, виконання окремих процесуальних дій під час проведення перевірки та розслідування справ, затримання правопорушників та закріплення доказової бази у справах.

Опрос