Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в статью 615 Уголовного процессуального кодекса Украины (относительно особого режима досудебного расследования в условиях военного, чрезвычайного положения и в районе проведения антитеррористической операции)

Заключение к проекту закона Украины от 05.02.2015 № 2033
Дата рассмотрения: 01.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону "Про внесення змін до статті 615 Кримінального процесуального кодексу України щодо особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану та у районі проведення антитерористичної операції" (реєстр. N 2033 від 05 лютого 2015 року)

Комітет з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 01 липня 2015 року (протокол N 25) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до статті 615 Кримінального процесуального кодексу України щодо особливого режиму досудового розслідування в умовах воєнного, надзвичайного стану та у районі проведення антитерористичної операції (реєстр. N 2033 від 05 лютого 2015 року), поданий народним депутатом України Гарбузом Ю. Г.

Згідно з Пояснювальною запискою до законопроекту його метою є приведення статті 615 Кримінального процесуального кодексу України у відповідність до вимог статті 15-1 Закону України "Про боротьбу з тероризмом", якою передбачаються особливості превентивного затримання у районі проведення антитерористичної операції осіб, причетних до терористичної діяльності.

Опрос