Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины относительно поддержки отечественной металлургической отрасли

Заключение к проекту закона Украины от 05.06.2015 № 2031а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітет з питань промислової та інвестиційної політики на засіданні 17 червня 2015 року розглянув проект Закону України про внесення змін до деяких законів України щодо підтримки вітчизняної металургійної галузі (реєстр. N 2031а від 05.06.2015 р.), поданий народними депутатами України Ляшком О. В., Галасюком В. В. та іншими.

Метою зазначеного законопроекту, як вказано у пояснювальній записці, є визначення дієвого механізму встановлення та розподілу для певного календарного року обсягів експорту металобрухту, підтримання добросовісної конкуренції на ринку.

Головне науково-експертне управління Апарату Верховної Ради України у своєму висновку від 16.06.2015 року зазначає, що за результатами розгляду в першому читанні законопроект може бути прийнятий за основу з урахуванням висловлених зауважень і пропозицій та відповідного висновку Кабінету Міністрів України (додається).

Під час обговорення законопроекту члени Комітету загалом підтримали ідею авторів законопроекту щодо необхідності забезпечення прозорого ринку сировини шляхом законодавчого обмеження лімітів квот на експорт металобрухту та запровадження розподілу квот через відкриті аукціони на товарних біржах.

Опрос