Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законы Украины в сфере коммунальных услуг

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2015 № 2029а
Дата рассмотрения: 17.06.2015 Карта проходжения проекта

Висновок відповідального комітету

ВЕРХОВНА РАДА УКРАЇНИ

Комітетом з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства на своєму засіданні 17 червня 2015 року розглянуто законопроект про внесення змін до деяких законів України у сфері комунальних послуг (реєстр. N 2029а від 04.06.2015 р., поданий Кабінетом Міністрів України.

Метою розроблення проекту Закону є забезпечення єдиного підходу в сфері державного регулювання питань формування та встановлення тарифів та виконання заходів, визначених ключовою подією 8 програми (Матриці) стратегічних та інституційних реформ у рамках проекту "Друга програмна позика на політику розвитку". Досягнення вказаної мети пропонується шляхом узгодження положень Законів України "Про житлово-комунальні послуги", "Про державне регулювання у сфері комунальних послуг", "Про теплопостачання" щодо основних засад встановлення тарифів.

Головне науково-експертне управління повторило висновок, наданий раніше до законопроекту N 2670 та зауважило, що нова редакція проекту майже не змінена.

В ході обговорення було зазначено, що до набуття чинності проектом має бути вирішено питання щодо погашення наявної заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв'язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування, яка станом на 1 травня 2015 року складала 5,78 млрд. гривень.

Опрос