Идет загрузка документа
Главный правовой
портал Украины
Главный правовой
портал Украины
Остаться Попробовать

О внесении изменений в некоторые законодательные акты Украины относительно оперативно-розыскной деятельности в органах и учреждениях исполнения наказаний, следственных изоляторах

Заключение к проекту закона Украины от 04.06.2015 № 2024а
Дата рассмотрения: 15.07.2015 Карта проходжения проекта

ВИСНОВОК
Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо проекту Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оперативно-розшукової діяльності в органах і установах виконання покарань, слідчих ізоляторах (реєстр. N 2024а від 04 червня 2015 року)

Комітет Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя розглянув на своєму засіданні 15 липня 2015 року (протокол N 29) на відповідність Конституції України проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оперативно-розшукової діяльності в органах і установах виконання покарань, слідчих ізоляторах (реєстр. N 2024а від 04 червня 2015 року) (далі - Законопроект), поданий народним депутатом України Дмитренком О. М.

Згідно з пояснювальною запискою до Законопроекту його метою є оптимізація проведення оперативно-розшукової діяльності в органах і установах виконання покарань, слідчих ізоляторах, захист конституційних прав громадян.

Для досягнення мети авторами пропонується внести зміни до статті 104 Кримінально-виконавчого кодексу України, розширивши сферу дії положень щодо здійснення оперативно-розшукової діяльності в рамках цього Кодексу на всі органи та установи виконання покарань і слідчі ізолятори, а також до Закону України "Про оперативно-розшукову діяльність", якими пропонується уточнити перелік прав підрозділів, які здійснюють оперативно-розшукову діяльність, особливості їх фінансового забезпечення та посилити соціальні гарантії осіб, які надають конфіденційне сприяння оперативним підрозділам.

Вирішуючи питання про відповідність Законопроекту положенням Конституції України, Комітет виходить з такого.

Опрос